11-vjeçari shqiptar tregon si u iku rrëmbyesve (VIDEO)

Shpërndaje

11-vjeçari E. Tafa nga Shtimja e Kosovës ka treguar se si ka arritur t’iu ikë rrëmbyesve në një ngjarje si në filma. Ai u rrëmbye të dielën mbrëma, por ka arritur t’iu ikë atyre dhe të shkojë vetë në polici.

Ka disa ndryshimemes asaj që thotë policia dhe asaj që thotë protagonisti i ngjarjes në Shtime e që po hetohet si rrëmbim. Megjithatë, organet e rendit do ta zbardhin deri në fund incidentin me 11 vjeçarin, E. Tafa., raporton “Klan Kosova”. Babai i këtij të fundit, nuk e përjashton mundësinë se pas rrëmbimit qëndron dikush që i ka borxhe të mëdha. Atij i ishte dërguar një ‘sms’ ku i kërkoheshinn 50 mijë euro.

Loading...