23 vjeçarja ruse, Anastasia Kvitko, ju tregon edhe njëherë sa “bombastike” është (Foto)

Shpërndaje

Ajo është një nga modelet më të komentuara në rrjete sociale, shkruan GazetaBlic.

Është kjo rusja 23 vjeçarja, Anastasia Kvitko e cila gjithmonë lë me gojë hapur ndjekësit e saj.

Linjat e saj trupore janë më së perfekte, ku dhe ajo vet nuk heziton t’i shfaqë në çdo postim që bën, e që shumë prej tyre janë tejet provokuese.

Duke qenë se numëron mbi 8 milionë ndjekës, edhe komentet janë të shumta, në veçanti nga meshkujt.

Në paraqitjen e radhës në Instagram, e veshur me bluzë të bardhë dhe pantallona të zi, ajo ka treguar edhe një herë se është ‘zjarri’ i Instagramit.

Loading...