Alketa Vejsiu befason sërish, vjen e zhveshur nga shtrati dhe ka diçka për të thënë (FOTO)

Shpërndaje

Moderatorja Alketa Vejsiu vazhdon të befasojë me foto e saj provokuese nga shtrati.

Me sa duket ajo ka realizuar një set enkas.

Në foton e fundit kuAlketa duket mjaft sensuale ka preferuar të vendosë një dixhiturë mjaft emocionuese që u dedikohet fëmijëve të saj.

‘E vetmja zile zgjimi në mëngjes që nuk më shqetëson është e qeshura e fëmijëve të mi’ ka shkruar Vejsiu krah fotos së saj.

Loading...