Alketa Vejsiu thyen “rregullat” , shfaqet në krevat e zhveshur (FOTO)

Shpërndaje

Duhet thënë se ALketa Vejsiu gjithnjë ka qenë e rezervuar dhe sidomos në zhveshjen në publik.

Por moderatorja ka befasuarfansat me postimin e saj më të fundit.

Ajo ka ndarë një foto artistike të realizuar nga shtrati i saj ku duket e zhveshur mbuluar me çarçaf.

‘Cili eshte libri juaj i preferuar? Duhet te shtoj disa libra ne bibloteke dhe e di qe do me sugjeroni tituj te mire…’ ka shkruar Alketa krah fotos së postuar.

Loading...