Ana Kabashi ‘ndez’ publikun në Prizren, shfaqet mjaft provokuese (Video)

Shpërndaje

Këngëtarja Ana Kabashi është mjaft e pëlqyer nga publiku për zërin e saj.

Ajo është shumë aktive me koncerte dhe mbrëmje muzikore, në të cilat gjithmonë performon ‘live’. 

Së fundmi, Ana ka qenë e ftuar për të performuar në koncert në Prizren, ku ka argëtuar të pranishmit me performancën e saj.

Në një video të publikuar në rrjetin social Instagram, këngëtarja Kabashi shfaqet duke kënduar njëzëri me publikun.

Në këtë mbrëmje ajo dukej mjaft atraktive dhe provokuese ,teksa tërhiqte vëmendjen me pamjen e saj pre biondeje.

Muajt në vazhdim pritet ta gjejnë këngëtaren me një projekt të ri muzikor. 

Loading...