Arilena Ara, lady in black përpara pasqyrës (Foto)

Shpërndaje

Ajo ka qenë një nga këngëtaret më të lakuara gjatë kësaj periudhe.

Viti që lamë pas për bukuroshen Arilena Ara ka qenë mjaft i mbarë plot koncerte dhe arritje profesionale.

Këtë herë bukuroshja ka publikuar një foto e veshur me të zeza e gjitha duke pozuar më seksi se asnjëherë përpara pasqyrës.

Në këtë foto shohim se ajo është vërtetë në formë mjaft të mirë fizike.

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa) on

Loading...