Askujt s’i rrinë pizhamet më seksi se kësaj modele (Foto)

Shpërndaje

Ajo mund të konsiderohet lirisht si sinonimi i sensualitetit e tërheqjes, shkruan GazetaBlic.Falë linjave të përkryera trupore, ajo shpesh herë është bërë fytyrë e shumë markave. Kësaj here bukuroshja, Belen Rodriguez ka vendosur të dal para syrit të aparatit fotografik por me një stil më ndryshme se ç’jemi mësuar ta shohim

Qoftë kur e sheh me veshje të lehta me dantella, ashtu dhe kur vishet në mënyrë romantike shoqëruar me lule, fiziku i saj të mahnit gjithnjë.

Bukuroshja e cila është në lidhje me Andrea Iannone, është shfaqur joshëse në imazhet e fundit të publikuara. Jo me çdo modele e kemi mundësinë ta shohim veshur në pizhame. E këtë herë na ka ardhur rasti ta shohim Rodriguezin.E veshur me pizhame ngjyrë hiri, bukuroshja është e pa mundur të mos e bëjë mëngjesin të duket i nxehtë e i këndshëm.

Kujtojmë që kohët e fundit për të janë përhapur fjalë se një fëmijë është në ardhje për çiftin, por sesa e vërtetë është kjo, mbetet për t’u konfirmuar nga çifti.

Loading...