Besim Dina martohet këtë vit, kush është ndërmjetsuesi

Shpërndaje

I ftuar këtë javë në emisionin “Përrallë me Tupan” ishte mysafiri dhe showmeni i njohur, Besim Dina.

Ai është rikthyer pas shumë kohe në ulësen e mysafirit, duke rrëfyer shumë të pathëna për veten.

Besimi poashtu tregoi qe planifikon të martohet, ndërsa moderatori i emisionit Valon Maloku, tregoi se kush është “Msiti”.

Loading...