Blerim Destani po feston sot ditëlindjen, ja sa vjeç mbushi sot aktori i njohur (FOTO)

Shpërndaje

Sot është ditë e veçantë për të. Aktori shqiptar por fama e të cilit ka kaluar kufijtë ku flitet shqip, Blerim Destani po feson ditëlindjen.

Ai është bërë 37 vjeçar dhe padyshim që nuk kanë munguar as urimet për të.

Në Instastory, aktori ka hedhur një foto të tij ku shihet duke mbajtur një ‘emoji’ me ëmbëlsirë të cilës ia ka lënë shkrimin “mendo një dëshirë”. Për Blerimin urojmë edhe shumë vite tjera.

Loading...