Blerim Destani sjell shakanë më kreative për në 1 Prill

Shpërndaje

Dita e 1 Prillit e njohur si “Dita e Gënjeshtrave”, është padyshim një nga ditët më të përfolura të vitit.

Origjinat e saj janë të pazbardhura mirë, por kjo nuk përbën pengesë që njerëzit ta konsiderojnë si ditë, në të cilën gënjejnë njëri-tjetrin.

Ata që gënjejnë dhe gënjehen në 1 Prill, quhen sipas traditës “Budallenjtë e Prillit”.

E një ndër shakatë më të bukura të publikuar në rrjetet sociale me rastin e kësaj date të shënuar në kalendar, e ka sjell aktori Blerim Destani.

Në fakt, ai ka publikuar një bisedë imagjinare mes një çifti që kishte që flet për tradhtinë bashkëshortore. 

Ndryshe, theksojmë se Blerimi është duke punuar në projekte të reja filmike dhe teatrale. 

🙊😂😂😂 #1april 😉

A post shared by Blerim Destani (@blerimdestani) on

Loading...