Darkë romantike e Adelina Tahirit me bashkëshortin (FOTO)

Shpërndaje

Është komentuar shumë në shtypin rozë muajt e fundi

Adelina Tahiri menjëherë pas martesës me milionerin maqedonas kishte bërë të ditur lajmin se është në pritje të ëmbël.

Pas blerjeve të para që ka bërë për beben, këngëtarja ka udhëtuar në Miami bashkë me bashkëshortin e saj.

Ky i fundit kujdeset në maksimum për këngëtaren, ndërsa mbrëmë e kishte nxjerrë në një darkë romantike Adelinën.

Këngëtarja përmes rrjeteve sociale ka publikuar disa imazhe ku tregonte se po kalkalonte momente të mrekullueshme.

Kujtojmë që sa i përket jetës profesionale, Adelina ka lënë pas angazhimet në muzikë dhe i është përkushtuar jetës private.

Loading...