Deklarata interesante e Parker pas humbjes nga Joshua

Shpërndaje

Parker tha që është i kënaqur që qëndroi për 12 raunde.

Joseph Parker u shpreh i kënaqur me paraqitjen e tij ndaj Anthony Joshuas.

Pas ndeshjes, ai e cilësoi humbjen si normale, përcjellë “Lajmi.net”.

Parker tha që është i kënaqur që qëndroi për 12 raunde.

“Humba nga kampioni më i mirë sonte. Do të kthehemi sërish më të fortë dhe jam i kënaqur që qëndrova deri në 12 raunde”, deklaroi Parker.

Loading...