Del video, si e masakruan gazetarin e njohur shqiptar

Shpërndaje

Publikohet video e sulmit ndaj gazetarit te njohur dhe pronari i televizionit “Zjarr tv”, Ismet Drishti.

Ai është sulmuar me leva mbrëmjen e te enjtes nga persona të maskuar. Kanë qenë rreth 15 persona që kanë sulmuar fillimisht televizionin e tij dhe më pas vetë atë.

Loading...