Del videoja, i përlyer në miell Rama kërcënon keq demokratët (VIDEO)

Shpërndaje

Ditën e sotme në Kuvendin e Shqipërisë ndodhën disa përplasje të forta mes opozitësdhe maxhorancës.

Duke kërkuar me ngulm largimin e Ramës nga Kuvendi, demokratët kanë sulmuar me miell kryeministrin duke e zbardhur atë dhe ministrat pranë tij.

Në videon e bashkëngjitur lajmit nga Syri.net, shihet Rama duke fërkuar duart dhe duke kërcënuar opozitën.

“Mos u mërzit, pa merak, mos u mërzit do ta shohim”, iu drejtohet Rama deputetëve të opozitës.

Loading...