Digjet një restorant në Suharekë

Shpërndaje

Një restorant në rrethana të panjohura është përfshirë nga zjarri në Suharekë.

Njësiti i zjarrfikësve kanë dal në vend të ngjarjes dhe kanë shuar zjarrin.

Përveç dëmeve të konsiderueshme materiale, nuk raportohet për të lënduar.

Loading...