E kallin atmosferën Mihrije Braha dhe nusja e Platorit në “Kojshia Show” (VIDEO)

Shpërndaje

Përvec tjerash sonte emisioni “Kojshia Show” gati u shëndrrua në një kanagjeq, bën të ditur InfoKosova

Mihrije Braha vallëzoi bashkë me rejën e saj të ardhshme.

Për më tepër ndiqeni atmosferën e krijuar në videon më poshtë.

https://www.youtube.com/watch?v=lUfG64E3SA4&feature=youtu.be

Loading...