E kuqja “tërbon” Demin (Foto)

Shpërndaje

Ajo rrallë shfaqet me fustane që e mbulojnë gjoksin e saj bombastik.

Dhe Demi Rose në disa foto të reja të shkrepura në fundjavë, siguroi që kthesat e saj të bujshme të “ndiznin” edhe njëherë rrjetet sociale dhe të bëheshin objekt komentesh në mediat rozë.

Në darkën në restorantin Avenue në St James Street në Londër, 23-vjeçarja i “tërboi” fansat me fustanin e kuq që mbante veshur. Masa e ngushtë e fustanit nuk ja fshihte aspak hiret simpatikes Demi.

Loading...