Rajoni

Edi Rama, kafe me Albin Kurtin e Fatmir Limajn (Foto)

Shpërndaje

Ndërkohë që opozita përleshet me policinë, kryeministri Edi Rama është fotografuar duke konsumuar një kafe në një nga lokalet e Tiranës.

Ai ka qenë në kafe me Albin Kurtin dhe Fatmir Limajn, ndërsa shoqërohej nga Taulant Balla.

Loading...