Elegante dhe shumë e seksi, kjo është Rita Ora! (Foto)

Shpërndaje

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora po vazhdon që të duket e bukur dhe shumë seksi në daljet e saj publike.

Njësoj ka ndodhur edhe këtë herë, kur ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj me rastin e pjesëmarrjes në ditëlindjen e 75 të Le Petit Prince.

Këngëtarja 27 vjeçare u pa e veshur me fustanin e zi dhe shumë elegantë, por që këtë elegancë e kishte pasuruar me buzët e kuqe dhe sytë ari.

Ajo dukej shumë në formë dhe seksi në këto imazhe, si shumë herë më parë.

Loading...