Enca ‘bëhet’ nuse për shtëpi

Shpërndaje

Enca Haxhia është një ndër këngëtaret më të komentuara në shtypin rozë.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, u llogarit mbi 1 milion ndjekës, shkruan lajmi.net.

Gjatë ditës së sotme, këngëtarja ka përgatitur diçka në shtëpi, meqë rast konsideroi se është “bërë” nuse për shtëpi.

“Dhe u bona nuse per shpi. Kush e gjen ca esht”, ka shkruar Enca mbi fotografinë me të cilën ka rritur kureshtjen e fasnsave se çfarë kishte përgatitur.

Kujtojmë që “Dua” titullohet projekti i fundit nga Enca Haxhia, këngë kjo që është komentuar për javë të tëra.

Loading...