Enca pasi ngjyrosi flokët: Më e rëndësishme t’i ndërrosh flokët se burrin (Video)

Shpërndaje

Këngëtarja Enca Haxhia ka zgjedhur Prishtinën vendin ku do t’a marrë një hap të guximshëm.

Ajo ka vendosur që t’i ngjyrosë flokët e saj të gjata dhe pasi e bëri këtë ka ndryshuar drastikisht, shkruan lajmi.net

Madje sipas Encës më e rëndësishme qenka t’i ndërrosh flokët se sa burrin. Këtë e thotë në videon të cilën e ka hedhur në Instagram, aty ku ka reklamuar flokët.

Para disa orësh dhe para se Enca të publikoj imazhe me flokë të bardhë, lajmi.net u kishte sjell foto ku Enca shihej me stil të ri.

Fansat e kanë pëlqyer ndryshimin dhe ajo shihet se po ndihet mjaft mirë.

Loading...