Enca publikon video provokuese

Shpërndaje

Këngëtarja Enca Haxhia gjatë kësaj periudhe ka qenë në qendër të vëmendjes dhe kjo padyshim pas klipit të publikuar pak ditë më parë “Dua”.

Në këtë klip Enca shfaqet me skena erotike dhe gjithashtu është diskutuar shumë edhe subjekti i klipit.

Mirëpo gjatë ditës së sotme Enca ka publikuar në rrjete sociale një video ku shfaqet me një palë streçe shumë të ngushta me printe të gazetave.

Në këtë video Enca tregon të pasmet e saj dhe krahas videos ka shkruar: “I lexuat lajmet për sot,”-duke ironizuar në këtë mënyrë lajmet e fundit që kanë dalë për të.

I keni lexu lajmet sot ? Ishte bo nami 😩

A post shared by ENCA (@enca) on

Loading...