Eni Koçi guxon të dal në publik me këtë veshje (FOTO)

Shpërndaje

Flitet e përflitet çdo gjë rreth jetës së saj, asnjëherë më parë nuk është fol për jetën e saj private si tani.

Ajo dita ditës u shëndërrua në një femër shumë tërheqëse dhe me linja bombastike. Është e pasionuar pas palestrës prandaj dhe format e saja janë për lakmi dhe tejet të bollshme. Eni asnjëherë nuk është zënë llaf për një lidhje e ai që rrëmbeu zemrën e flokëverdhës së bukur është reperi Genc Prelvukaj ku vazhdojnë të mbajnë edhe më tej këtë lidhje të fshehur në përjetimin më të bukur.

Eni është një femër plot sharmë, pamja e saj e bukur është dhe provokim për shumë meshkuj. Në imazhin e fundit është një ‘bombë’ e vërtetë. Veshja ka rëndësi shumë të madhe në personalitetin e njeriut sepse edhe ajo është që karakterizon njeriun.

Tendencat e fundit po bëjnë çudinë, vite më parë të dilte një femër më veshje sportive në kombinim me taka do ishte një absurditet, ndërsa sot është njëra nga trendët më të preferuara të momentit. Kështu ka guxuar të del edhe Eni e dorën në zemër duket tejet bukur.

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on

Chillin…👐

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on

Loading...