Showbiz

Eylul nuk ndalet, ia bën edhe këtë të ‘zezë’ Feridës

Shpërndaje

Dy aktoret më simaptike të serialit janë edhe shoqe të mira mes vete.

Prapa kamerave nuk mungojnë edhe aventurat mes Feridës dhe Eylul, përcjell ORAvip.

Të vetdijshme për famën që kanë, Eylu ka publikuar një foto të Feridës e cila shihet ende në pizhama.

Ja çka bëjnë dy shoqet së bashku.

Loading...