Fatime Fetai feston ditëlindjen ja sa vjet bën (FOTO)

Shpërndaje

Prokurorja speciale Fatime ka festuar ditëlindjen e saj.

Fetai e shoqëruar nga familjarë kolegë e bashkëpuntorë ka festuar 33 vjetorin e saj përfshirë këtu edhe Katica Janevën dhe Lençe Ristovskën.

Loading...