Françeska Jaçe ‘thyhet’ në mes për t’ju treguar të pasmet bombastike në këto FOTO

Shpërndaje

Modelja Françeska Jaçe ka realizuar një fotosesion të ri. Këtë e ka bërë për reklamimin e disa fustaneve që mbajnë etiketën e këngëtares Zaimina Vasjari.

Në imazhet e publikuara, Françeska duket tejet seksi duke i vënë të pasmet në plan të parë dhe është ‘thyer’ në mes që ato t’i dalin akoma më të mëdha. Siç shihet nga pëlqimet dhe komentet e shumta pozitive, qëllimit ia ka arritur mjaft mirë.

Françeska në media është komentuar shpesh për shkak të pozave seksi që realizon shpesh ndërsa si duket nuk e ka ndërmend të ndalet së provokuari.

Loading...