Franceska Jaçe u lë me sy dhe gojë hapur (Foto)

Shpërndaje

Ajo gjithmonë komentohet për linjat e saj trupore që janë perfekte.

Flasim për Françeska Jaçe e cila është mjaft e përfolur në shtypin rozë.

Çdo postim i saj në rrjetet sociale është më provokativ se tjetri.

I tillë është dhe i fundit i bërë në Instagram, ku modelja nga Tirana shfaqet e veshur me fustan ngjyrë të zi, ku edhe kësaj radhe nuk ka munguar ekspozimi i gjoksit të formësuar, e që po duket më e zjarrtë se kurrë më parë.

#coctaildress @zv_store #muahair @makeupbyelona #photo @juxhinkurti

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on

Mtrego mu ti per shal … #JamNana

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on

Edhe ju thashe me shikoni ne sy 😩

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on

Loading...