Françeska Jaçe vjen e zjarrtë (FOTO)

Shpërndaje

Ish-banorja e Big Brother dhe tashmë një nga modelet më sexy është kthyer në një tundim të vërtetë.

Në një set të ri fotografik Françeska Jaçe pozon teksa mban veshur një sërë fustanesh që i nxjerrin në pah anën e saj më të mirë.

Në fakt askush se ka mendjen tek fustanet ndërkohë që ato lejojnë të dalin në skenë gjokset e saj bombastike dhe në disa foto të tjera fustani i çarë deri në zonat më intime.

Françi është e vetëdijshme se ku do të shkojnë sytë e të gjithëve dhe e ka lënë vetë të nënkuptohet në një prej postimeve të saj.

Loading...