Genta Ismajli publikon “Zemra thyhet” (Video)

Shpërndaje

Genta Ismajli, sot ka lansuar projektin e saj më të ri muzikor.

“Zemra thyhet” mban titullin kënga e re e saj. Për teksin e kësaj këngë edhe përkujdesur Fatmir Muja, ndërsa muzikën dhe orkestrimin e ka bërë Wirusi.

Ndryshe projekti i fundit muzikor i këngëtares ishte “Dy dashni” që u mirëprit nga audienca duke marrë më shumë se 20 milion klikime në kanalin ‘Youtube’.

Loading...