Gentës i zbërthehet kopsa në mes të emisionit! (Foto)

Shpërndaje

E ftuar në “Xing me Ermalin”, mbrëmjen e sotme është këngëtarja shumë energjike, shumë e dashur për publikun dhe këngët e të cilës janë kthyer në hite e dëgjohen dhe kërcehen nga të gjithë, Genta Ismajli.
Genta kishte ardhur në emision e veshur me një fund dhe xhaketë të bardhë poshtë të cilës i dukeshin vetëm pak reçipetat.

Por si për ironi të fatit, teksa po fliste me moderatorin Ermal Mamaqi për operacionin që ka bërë për zvogëlimin e gjoksit, Gentës iu zbërthye kopsa e xhaketës.

Loading...