Kronikë e zezë

Gjendet i varur një i burgosur në burgun e Manastirit

Shpërndaje

Sot në orën 06:00 të mëngjesit është gjetur i varur një u burgosur në Burgun e Manastirit, informojnë nga Ministria e Punëve të Brendshme.

Pesëdhjetekatërvjeçari me iniciale I.D. është gjetur i varur nga ana e një të punësuari në burg dhe pasi ka ardhur ndihma e shpejtë, mjeku e ka konstatuar vdekjen.

Trupi i të vdekurit është dhënë për autopsi nga ana e prokurorit publik. Ekspertiza është në rrjedhë.

Loading...