Gjendet i vdekur në apartamentin e tij një shtetas norvegjez

Shpërndaje

Një shtetas i Norvegjisë dje ishte gjetur i vdekur në banesën e tij në Manastir.

Për tu konfirmuar shkaqet e vdekjes, trupi i të ndjerit është dorëzuar për autopsi.

Sipas MPB-së, bëhet fjalë për A.M (71) nga Norvegjia i cili ka banuar në një banesë në rrugën “Todor Skallovski” në Manastir.

Pas përfundimit të të gjitha analizave nga autopsia do të dihen dhe shkaqet për vdekjen.

Loading...