Showbiz

Greta Koçi befason edhe këtë herë me dukjen (Foto)

Shpërndaje

Këngëtarja e njohur Greta Koçi është mjaft e komentuar për linjat e saj dhe dukej fizike.

Ajo shumë shpesh përflitet për ndërhyrje e shumta kirurgjike që ka bërë edhe pse një gjë të tillë këngëtarja nuk e ka pranuar asnjëherë.

Edhe në imazhin e fundit ajo është dukur për mrekulli dhe në formë të jashtëzakonshme.

“Nuk dua të jetoj në botën e meshkujve përderisa nuk jam femër brenda saj” ka shkruar në këtë imazh Greta.

Ndërsa, ajo është shumë aktive edhe në muzikë, projekti i saj i fundit ‘Ku Gabuam’ ka arritur mbi 1 milion klikime në Youtube.

I do not might living in a man’s world ,as long as I can be a woman in it 😉

A post shared by GRETA KOCI (@gretakoci1) on

Brains and beauty is the correct mixture …

A post shared by GRETA KOCI (@gretakoci1) on

You make me laugh ,even when i don’t want to smile …

A post shared by GRETA KOCI (@gretakoci1) on

Loading...