Historia rrënqethëse e 74 vjeçares që jeton e vetme pasi u detyrua ta martonte burrin! (Video)

Shpërndaje

Këtë javë Shpëtim Desku pati një mysafire tejet të veçantë.

Lokja 74 vjeçare e cila prej 24 vitesh jeton e vetme në Gllogjan, në emisionin ‘n’KosovShow’ ka rrëfyer historinë saj rrënqethëse se si ishte detyruar t’a martonte burrin shkak i fëmijëve, shkruan lajmi.net

Duke qenë se ajo lindi vetëm një vajzë dhe në pamundësi për të lindur fëmijë të tjerë burri i saj krijoi një familje të re dhe aktualisht jeton në Gjermani.

Lokja Razë rrënqeth duke treguar se si nuk ka pranuar të shkoj me të në shtetin gjerman për ta kaluar pjesën e mbetur të jetës vetëm për shkak se nuk ka dashur t’a braktis shtëpinë që ka arritur t’a krijoi me mundin e saj.

Ndërkohë që vajza e saj e vetme është e martuar, plaka jeton pa askënd tash e një kohë të gjatë./Lajmi.net/

Loading...