Hoxhë Ardian Sejdiut i vdes djali, ky është lajmi i dhimbshëm i tij (FOTO)

Shpërndaje

Hoxha nga Ferizaji, Ardian Sejdiu sot ka ndarë me miqtë e tij lajmin e dhimbshëm për vdekjen e të birit të tij Seidit të vogël.

Ai vdekjen e të birit e ka njoftuar në rrjetin e tij social në facebook.

“Të Allahut jemi dhe tek Ai do kthehemi !
Të nderuar miq,
ju njoftojmë se,
sot ndërroi jetë djali im, Seidi.
Varrimi bëhet nē ora 15:30 në varrezat e fshatit Gaçkë”, shkruan ai në facebook.

Loading...