I dalin të ‘palarat’ Rike Roçit!

Shpërndaje

Është një nga fotomodelet më seksi shqiptare dhe një fakt të tillë bukuroshja Rike Roçi e tregon gjithnjë.

Këto kohë ajo ka lënë Italinë për t’iu dedikuar kompeticionit “Dancing With The Stars në Shqipëri.

Gjatë ditës së sotme ajo dhe balerini i saj Besi Skura ishin të ftuar në emisionin “Kush vjen për drekë” ku janë shprehur për anët e tyre të mira dhe negative. Besi theksoi se në përgjithësi Rikja ishte një vajzë e qetë dhe e qeshur si dhe me durim.

Megjithatë ai nuk nguroi të rendisë edhe disa anë negative të saj. “Ajo ana e mirë kur del ndonjëherë nga vetvetja transformohet bëhet e keqe fare. Një e keqe tjetër është se është llasticë, i merr gjërat me përtese dhe nëse thotë nuk e bëj dot diçka i thotë truri që nuk e bën dhe pikë dhe kjo është shumë problem sidomos në punën tonë,”-u shpreh balerini i “DWS”.

Loading...