‘I shpërthen gjoksi gjatë xhirimeve…’ Do vdisni së qeshuri me këtë video

Shpërndaje

Velina e ‘Xing’ me Ermal Mamaqin do ju bëjë të shkriheni së qeshuri.

Kejvina Kthehlla ka ndarë një video në Instagramin e saj teksa realizojnë xhirimete e emisionit.

Gjoksi i saj bombastik nuk ka duruar i mbyllur në këmishë gjatë tërheqjes.

Veç gjoksit që del në dritë vëmendjen të tërheq dhe e qeshura e Mamaqit.

Pak stretching 🙆‍♀️ 😂

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on

Loading...