Ilda Bejleri vrastare, del vetëm me këmishë në rrugë (Foto)

Shpërndaje

Ajo është një nga moderatoret më seksi.

Ilda Bejleri gjithmonë është komentar për daljet e saj mjaft sensuale dhe jo rrallë herë e kanë sulmuar si super provokative.

Këtë herë ajo ka goditur me një tjetër postim ku shfaqet veshur vetëm me një ‘këmishë fustan’.

Ndërkohë Ilda vazhdon të jetë e komentuar dhe për lidhjen apo ndarjen e saj me deputetin demokrat Kleviz Balliu.

Loading...