Showbiz

Ja kush është femra tejet simpatike që Eni Koçi po ua prezanton të gjithëve

Shpërndaje

Ka kohë që motrat Koçi në Instastory po publikojnë vajza të ndryshme seksi.

Edhe një prej tyre, shumë simpatike gjeti ‘mbështetjen’ e këngëtares shqiptare, shkruan lajmi.net

Kristy Lani ka një numër të madh ndjekësish në rrjete sociale dhe me gjasë merret me modelizëm.Në fotot që ajo publikon duket tejet tërheqëse dhe komentet i ka të ndryshme e pozitive.

Ishte pikërisht Eni Koçi ajo e cila e publikoi një foto të saj në Instastory e më pas nuk ka munguar edhe publimi i fotos së Enit në Instagramin e asaj.

Nuk dihet saktësisht përse motrat Koçi po e bëjnë një gjë të tillë, ndoshta edhe për t’i shtuar ndjekësit akoma më shumë por një gjë është e sigurtë, ato po zgjedhin femra me të vërtetë të bukura për t’ua prezantuar fansave.

Loading...