Jeta luksoze e Blerim Destanit s`ka kufi, ja me çfarë ushtron ai…(FOTO)

Shpërndaje

Ai cilësohet si ndër fytyrat publike shqiptare që bën jetë luksoze.Këtë e dëshmojnë edhe fotografitë e shumta që ai publikon në rrjete sociale nga ngjarje dhe evenimente të shumta, shkruan Kosovarja.Aktori i njohur Blerim Destani ka publikuar shpesh herë pamje nga fitnesi, pasi që siç dihet, ai kujdeset mjaft shumë për fizikun e tij. Por kësaj radhe, aktori ka habitur me imazhin e fundit, ku shihet duke ushtruar me pajisje të përbëra komplet nga ari.

“Djali i arit”, e ka cilësuar ai veten teksa shihet i fokusuar në ushtrimet e tij të zakonshme, por kësaj radhe edhe mjaft luksoze njëkohësisht.

#GoldGym #GoldQunto #GoldBoy 💪🏼

A post shared by Blerim Destani (@blerimdestani) on

Loading...