Ka filluar meçi ndërmjet Senad Gashit dhe Tom Schwarz – cilit i takojnë dy titujt (LIVE/VIDEO)

Shpërndaje

Ka filluar ndeshja e Senad Gashit dhe Tom Schwarz, për titullin e Gjermanisë dhe atë inter-kontinental të WBO, në kategorinë e rëndë. Ky meç i të pamposhturve do të zhvillohet në Berlin.

Mbrëmë në matjet zyrtare ka pasur tension mes dy boksierve Gashi dhe Schwarz.

Klikoni KËTU për ta ndjekur LIVE meçin e Gashit

Loading...