Kuriozitete

Kamerat e sigurisë filmojnë momentin e një shpërthimi të fuqishëm, që plagos rëndë dy persona (Video,+18)

Shpërndaje

Dy persona janë plagosur rëndë, pas shpërthimit të fuqishëm që ndodhi para dyerve të një marketi në Kinë.

Kamerat e sigurisë kanë filmuar momentin e shpërthimit, dhe një top i madh i zjarrtë që krijohet në rrugë, transmeton Telegrafi.

Në video shihet një burrë duke ecur para marketit disa sekonda para se të ndodh shpërthimi. Megjithatë, nuk dihet nëse i ka shpëtuar shpërthimit pa ndonjë lëndim.

Policia lokale është duke hetuar shkaqet që quan në shpërthimin e marketit. Ngjarja e tmerrshme raportohet të ketë ndodhur në qytetin kineze Zibo në provincën Shandong.

Mediat lokale raportojnë se dy persona janë plagosur rëndë, ndërsa identiteti i tyre nuk është zbuluar. Videoja shfaq shpërthimin tejet të fuqishëm, që në shikim të parë duket se ua merr jetën kalimtarëve të rastit.

Loading...