Rajoni

Kapet peshkaqeni i pazakontë në Durrës, habiten peshkatarët! (VIDEO)

Shpërndaje

Në rrjetën e peshkatarëve të Durrësit ka rënë një “peshk” i pazakontë.

Peshkatarët u habitën kur gjatë mbledhjes së rrjetës panë në të një peshkaqen të përmasave mesatare.

Peshkaqeni, i pazakontë për brigjet shqiptare është filmuar nga peshkatarët që e kapën atë dhe pamjet janë vërtet të pazakonta./TCH

Loading...