Kështu dukej Shkurte Gashi pesë vjet më parë (FOTO)

Shpërndaje

Është njëra ndër këngëtaret që ka më së shumti angazhime kur është fjala për koncerte.

Shkurte Gashi, e cila gjatë periudhës së fundit solli dy bashkëpunime me Flori Mumajesin, ka ndarë një imazh të pesë viteve më parë, për ndjekësit e saj në Instagram.

Në foto, këngëtarja nuk duket shumë ndryshe me sot, përveç stilit të flokëve dhe grimit.

Po juve si po ju duket?/Prive.al

Para 5 Vitev @salloninjomza 🙏❤️

A post shared by Shkurte Gashi (Official) (@shkurtegashi_) on

Loading...