Showbiz

Kështu ‘duket’ Marina Vjollca në shtëpi (Foto)

Shpërndaje

Marina Vjollca është një nga prezantueset më të dashura dhe më të pëlqyera shqiptare.
Krahas sukseseve në profesionin e saj, ajo shquhet edhe për linjat trupore e bukurinë që e karakterizon.

Biondina bukuroshe përmes një instastory të postuar në rrjetin e saj social Instagram ka treguar se si rri ajo kur është në shtëpi.
Veten e ka krahasuar me një mace e cila duket si zojë duke qëndruar në shtëpi e kuruar deri në detajin e fundit.

Loading...