Showbiz

Kida e ‘zjarrtë’, reklamon veturën luksoze (Foto)

Shpërndaje

Kida ka arritur të fitoj zemrat e mijëra adhuruesve shqiptarë më zërin dhe stilin unik.

Ajo është mjaft e angazhuar në koncerte si në Kosovë ashtu edhe jashtë vendit.

Por, Kida përveç angazhimeve muzikore ajo është shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Këngëtarja simpatike kohëve të fundit ka realizuar shumë fotosesione të ndryshme, por fotografinë e publikuar së fundit në Instagram, Kida ka reklamuar veturën e saj luksoze ndërsa e veshur e tëra me të kuqe ajo është dukur mjaft atraktive.

Ndryshe, Kida po punon në projekte të reja pas lansimit të këngës ‘Ti’ e cila u mirëprit nga adhuruesit e saj.

Loading...