Showbiz

Kida si gjarpër, tregon pjesët më provokuese (Foto)

Shpërndaje

Kida është njëra nga këngëtaret e njohura shqiptare që është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo së fundi ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet e veshur me pantallona shumë të ngushta dhe bluzë në të njëjtin stil.

Kida kishte treguar të pasmet e formuara dhe trupin po ashtu, kurse flokët i kishte kapur dhe vendosur syze.

“Si gjarpër ” ka shkruar Kida.

Like a snake 🐍 Clothes @klosetenvy @zzapnchriss

A post shared by KIDA (@kida) on

Loading...