Klea Huta ka gati klipin, duket mahnitëse në te bardha

Shpërndaje

Më shumë e njohim si prezantuese dhe aktore, por ajo është edhe këngëtare.

Klea Huta madje shumë shpejt vjen me projekt të ri muzikor,

Ajo ka postuar një fotografi në llogarinë e saj Instagram, teksa jep detaje.

Kënga mban titullin Bla Bla Bla, ndërsa Klea shfaqet në të bardha më joshëse se kurrë.

Loading...