Sport

Komentuesi arab “çmendet” me golat e Mohamed Salah (Video)

Shpërndaje

Mohamed Salah ishte fantastik me paraqitjen e tij mbrëmë kundër Romës ku shënoi dy gola dhe në dy të tjerë asistoi.

Ai ka fituar respekt të madh në mbarë botën e në veçanti në botën arabe, në vendlindjen e tij.

Gjatë ndeshjes, komentuesi i “Bein sports” në gjuhën arabe është “çmendur” kur shënonte gola egjiptiani.

Ndiqeni komentuesin arab të Bein Sport.

Loading...