Maqedoni

Krisin armët në Shkup, plagoset një grua te Spitali

Shpërndaje

R.A (56) nga Shkupi dje ka raportuar në polici se diku rreth orës 16:20 në Klinikat Universitare “Nënë Tereza” në Shkup derisa ka qenë ulur në një stol, në dorën e djathtë është goditur nga një plumb qorr.

Nga policia për rastin në fjalë thonë se po hetohet dhe se do të njoftohet opinioni në lidhje me këtë rast.

Loading...